Wiemy jak odnieść sukces w rozwoju produktu

I mamy udokumentowane osiągnięcia

Na podstawie wielu historii sukcesów i upadków firm oraz własnych doświadczeń wiemy, że kluczem do sukcesu w badaniach i rozwoju nie jest wysoki budżet ani też lśniące nowe laboratoria. Klucze do sukcesu ukryte są wśród wartości niematerialnych, które nie dają się łatwo skwantyfikować. Mimo ich ulotności to właśnie one były siłą sprawczą wielu spektakularnych upadków i wzrostów obserwowanych w ostatnich dekadach. Korzystając z naszych doświadczeń zdobytych w pracy na różnych stanowiskach związanych z badaniami i rozwojem, pomagamy naszym klientom zidentyfikować te czynniki i oszacować ich wpływ na finanse, po to, aby wzmocnić trendy pozytywne i wyeliminować trendy destrukcyjne.

Ozdobnik

Ludzie

To oni są siłą sprawczą.

Ozdobnik

Odwaga

Zdolność do podjęcia wyzwań.

Ozdobnik

Współpraca

Dzielenie się wiedzą i korzystanie z energii.

Ozdobnik

Szybkość

Lepiej szybciej, niż idealnie.

Dr. Rafał Sornek

Właściciel Sornek&Partners

Wyślij wiadomość

Nasze fundamenty

Doświadczenie i ciekawość

Od stanowiska inżyniera rozwoju do zarządzania globalną organizacją B+R. Od testów przeprowadzanych gdzieś na krańcach świata do walnych zgromadzeń. Projektując, programując, obliczając, przygotowując biznesplany i przekonywując zarządy i zgromadzenia wspólników do inwestycji w nowe technologie. W ten sposób zdobywaliśmy nasze doświadczenie.
Nie jesteśmy kolejną fabryką PowerPoint'ów.

mask

Obszar naszej działalności

Naszą siedzibą są Gliwice na południu Polski. Nasz obszar działania to głównie Europa centralna i północna. Poprzez nasze porozumienia partnerskie, docieramy również do klientów w Japonii i Chinach.

What can we do for you?